Praca - Operator Helpdesk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387639
szukaj
Oferta z dnia: 16 marzec 2024
poleć znajomemu
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Operator Helpdesk
miejsce pracy: Wrocław, ul. Piotra Skargi/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych oraz klientów zewnętrznych z całego świata z zakresu korzystania z systemu rezerwacji (udzielanie informacji związanych z organizacją spotkań, szkolenia z używania systemu)

  • Procesowanie i sprawdzanie nowych oraz istniejących rezerwacji standardowych spotkań i wideokonferencji

  • Wykonywanie audytów istniejących rezerwacji

  • Administrowanie systemem rezerwacyjnym oraz umieszczonymi w nich zasobami (budynki, pokoje, sprzęt)

  • Współpraca z lokalnymi i globalnymi zespołami administracyjnymi i technicznymi wspierającymi spotkania

  • Tworzenie dokumentacji, raportów i instrukcji

Wymagania:
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji

  • Dostępność do pracy w dni powszednie w systemie 3 zmianowym 24h na dobę, 5 dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie

  • Mile widziana znajomość technik działania globalnego helpdesku

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na helpdesku oraz obsłudze klienta zagranicznego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje

  • Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym

  • Liczne benefity pracownicze

Oferta nieaktualna