Praca - Młodszy Drukarz – Sitodruk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387643
szukaj
Oferta z dnia: 16 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Młodszy Drukarz – Sitodruk
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 9734
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn drukujących – dostarczanie surowca, ustawianie parametrów, kontrola przebiegu procesu
  • Kontrola jakości wydruku
  • Dbałość o szczegóły i jakość produktu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Nastawienie na stałą współpracę
  • Chęć do nauki obsługi urządzeń
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z drukiem

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Dobrze zaplanowany, szczegółowy proces wdrożenia nowych pracowników
  • Wolne weekendy
  • Premia roczna
  • Podwyżka po zakończeniu okresu próbnego
  • Nastawienie na stałą, długotrwałą współpracę
  • Praca w niewielkim zespole zaangażowanych specjalistów
  • Pakiet medyczny Luxmed, karta Multisport

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet benefitów dodatkowych (karta sportowa lub opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • szkolenia w kraju i za granicą dostosowane do posiadanych umiejętności i potrzeb

  • finansowanie egzaminów SEP i UDT

  • możliwość osobistego rozwoju i awansu w firmie

  • pracę w środowisku cechującym się wysokimi standardami etycznymi w biznesie

  • samochód służbowy wyposażony w narzędzia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta nieaktualna