Praca - Inżynier Procesu Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387676
szukaj
Oferta z dnia: 16 marzec 2024
poleć znajomemu
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
Inżynier Procesu Produkcji
miejsce pracy: Międzybórz/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

Twoje przyszłe zadania na stanowisku obejmować będą:

  • Nadzorowanie procesu tworzenia nowych produktów od początku do końca,

  • Projektowanie oraz opracowywanie innowacyjnych produktów,

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej produktów,

  • Realizacja zestawień materiałowych dla celów kalkulacji i analiz,

  • Implementacja nowych produktów w cykl produkcyjny,

  • Przygotowywanie oraz dostarczanie informacji logistycznych dotyczących produktów,

  • Ulepszanie procesów produkcyjnych i technologicznych,

  • Śledzenie najnowszych technologii oraz trendów w designie meblarskim,

  • Współpraca z różnymi działami organizacji,

  • Zapewnienie terminowej realizacji projektów.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenia wyższego,

  • Umiejętności analitycznych i interpersonalnych,

  • Dobrej organizacji pracy własnej, systematyczności,

  • Znajomości pakietu MS Office oraz programów Inventor w dwóch i trzech wymiarach.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Możliwość pracy z biura lub hybrydowo, według twoich potrzeb.

  • Wsparcie w przeprowadzce, w tym zapewnienie mieszkania służbowego.

  • Szansę na udział w interesujących projektach.

  • Dołączenie do zespołu pełnego pasji.

  • Szkolenia specjalistyczne związane z branżą meblową.

  • Zniżki na nasze produkty.

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Kursy językowe.

  • Możliwość rozwoju w ramach firmy.

Oferta nieaktualna