Praca - Mechanik - serwisant maszyn

szukaj
Oferta z dnia: 16 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Mechanik - serwisant maszyn
miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

zadania

  • serwis maszyn budowlanych

  • diagnozowanie usterek w maszynach

Wymagania:
oczekujemy

  • doświadczenia w pracy jako mechanik/elektromechanik/serwisant maszyn

  • znajomości zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki

  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe 6000-8000 zł brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

  • premie uznaniowe oraz roczne

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, wczasy pod gruszą, kartę sportową

  • możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych

  • szkolenia techniczne i produktowe

Oferta nieaktualna