Praca - Ustawiacz wtryskarek

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387858
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Ustawiacz wtryskarek
miejsce pracy: Olsztyn/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
 Twój zakres obowiązków:

  • Uruchamianie procesu produkcji - montaż i demontaż form wtryskowych, zmiana chwytaków

  • Obsługa wtryskarek, czuwanie nad parametrami procesu produkcji

  • Utrzymywanie maszyn, form i innych urządzeń w pełnej sprawności technicznej

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w ustawianiu wtryskarek

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Dokładność i sumienność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Przestrzeganie zasad BHP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z branży tworzyw sztucznych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju, projektowania i wdrażania własnych pomysłów

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Oferta nieaktualna