Praca - Montażysta bram i ramp

szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
LOADING SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.
Montażysta bram i ramp
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Na stanowisku Montażysta będziesz:

  • Montował wszystkie urządzenia oferowane przez Grupę Loading Systems

  • Zajmował się modernizacją zamontowanych urządzeń u klientów

  • Wymianą wyeksploatowanych urządzeń

Wymagania:
Od kandydata na stanowisko Montażysty oczekujemy:

  • Niezbędne są kwalifikacje elektryczne SEP do 1 kV

  • Doświadczenie z obszaru montażu mechanicznego urządzeń

  • Doświadczenie w spawaniu elektrodą otuloną

  • Posługiwania się elektronarzędziami.

  • Pomocne będą uprawnienia obsługi podestów ruchomych jak i wózków widłowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą. Szukamy profesjonalistów, z którymi będziemy mogli realizować nasze plany.

Zależnie od posiadanych kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia oferujemy rynkowe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od zaangażowania i efektów Twoich działań.
Ponadto:

  • Dodatek Frekwencyjny

  • Pakiet Medyczny

  • Pakiet Sportowy

  • Ubezpieczenia Grupowe

  • Szkolenia i podnoszenie Kwalifikacji

Oferta nieaktualna