Praca - Młodszy Konstruktor Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 23 marzec 2024
poleć znajomemu
Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.
Młodszy Konstruktor Mechanik
miejsce pracy: Czerwonak/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Opracowanie projektów transformatorów - tworzenie modelu 3D i dokumentacji (nie martw się jeżeli nie masz doświadczenia w projektowaniu, damy Tobie czas na naukę i wdrożenie a w początkowym etapie pracy będziesz przygotowywać rzuty i dokumentację 2D na podstawie otrzymanego modelu 3D)

  • Dbanie o przepływ dokumentacji technicznej

  • Zapewnienie rozwiązań zgodnie z normami i wymaganiami branżowymi oraz klienta

  • Realizacja zadań w ramach grup projektowych

  • Koncepcyjna naprawa błędów/kolizji/problemów, które są zgłaszane podczas montażu na produkcji

  • Nadzór nad parametrami jakościowymi nowych produktów

  • Bezpośredni kontakt z działami sprzedaży i zakupów

  • Wsparcie techniczne i kontrola dostawców

Wymagania:
Twoje umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D, 3D

  • Znajomość programów typu CAD, preferowany: Autodesk Inventor

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Chęć do nauki i samorozwoju

  • Doświadczenie w zakresie projektowania wyrobów mechanicznych oraz znajomość technologii produkcyjnych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Sumienność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Doświadczenie i znajomość urządzeń z obszaru elektroenergetyki lub umiejętność czytania schematów elektrycznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Umowę o pracę na jedną zamianę i elastyczny czas pracy

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów

  • Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Program „Multisport”

  • Program Opieki Zdrowotnej

  • Dofinansowanie do studiów

  • Dofinansowanie do urlopu wakacyjnego (wczasy pod gruszą)

  • Bony na święta Bożego Narodzenia

  • Paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia

  • Dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii wakacyjnych

Oferta nieaktualna