Praca - Pomocnik Montera (również z orzeczeniem)

szukaj
Oferta z dnia: 25 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pomocnik Montera (również z orzeczeniem)
miejsce pracy: Głogów Małopolski/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11114
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania

  • Praca polegająca na montażu elementów za pomocą wkrętarki
  • Inne prace na produkcji zlecone przez Lidera

Wymagania:

  • Sprawność manualno-ruchowa
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6:30-14:30 i 14:30-22:30)
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferta:

  • Podstawowe wynagrodzenie miesięczne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny: 606 829 141, 734 108 163.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet socjalny

Oferta nieaktualna