Praca - Młodszy specjalista

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388588
szukaj
Oferta z dnia: 25 marzec 2024
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie
Młodszy specjalista
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 134949
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

  • praca w laboratorium
  • praca przy komputerze
  • narzędzia pracy: aparatura i sprzęt analityczny
  • praca z odczynnikami chemicznymi
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pracowni mieszczącej się na parterze i I piętrze budynku,
  • szerokość drzwi w pomieszczeniach pracowni - 90 cm,
  • w budynku brak windy,
  • brak podjazdu do budynku dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Wykonuje analizy fizykochemiczne artykułów rolno-spożywczych metodami chromatografii gazowej.
  • Przygotowuje próbki do analiz metodą chromatografii gazowej.
  • Nadzoruje wyposażenie badawcze w celu zapewnienia wiarygodnych wyników badań.
  • Nadzoruje stosowane w pracowni odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny.
  • Wykonuje zadania związane z systemem zarządzania w laboratorium.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe chemiczne, technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne

doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi pakietu Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość systemu zarządzania wg normy ISO 17025
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

Oferta nieaktualna