Praca - Elektromechanik (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388841
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Elektromechanik (m/k)
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OMEtQAO
Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii technologicznych, linii energetycznych i innych urządzeń produkcyjnych,

  • zapewnienie jakości w zakresie działania wydziału utrzymania ruchu,

  • nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów,

  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe techniczne,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie hydrauliki siłowej,

  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1,

  • uprawnienia do obsługi suwnic,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • praca w systemie 3 zmianowym (6-14/14-22/22-6), od maja 4 brygadowy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • karta MultiSport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • system poleceń pracowniczych,

  • pakiet szkoleń.

Oferta nieaktualna