Praca - Technik Obsługi Obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Technik Obsługi Obiektu
miejsce pracy: Siemianowice Śląskie/śląskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu produkcyjnego

  • Realizacja planowanych prac przeglądowych

  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych

  • Raportowanie prac serwisowych

  • Drobne prace naprawcze i montażowe

  • Kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie produkcyjnym)

  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1 (mile widziane grupa 2 i 3)

  • Znajomości Word i Excel

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych

  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Oferta nieaktualna