Praca - Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388848
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
AMS Metal Sp. z o.o.
Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Siemianowice Śląskie/śląskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki

  • Montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych

  • Utrzymywanie ciągłości ruchu zakładu produkcyjnego poprzez dokonywanie przeglądów maszyn

  • Przeprowadzanie bieżących napraw oraz okresowych prac konserwacyjnych maszyn, urządzeń i instalacji

  • Obsługa maszyn

  • Podłączanie szaf sterowniczych

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych, montażu rozdzielni elektrycznych

  • Uprawnienia dopuszczające do prac na urządzeniach i instalacjach oraz sieciach do 1kv

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia, na które składa się wynagrodzenie zasadnicze + premia produkcyjna

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Dofinansowanie do posiłków (Smart Lunch)

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie do okularów

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego WARTA na atrakcyjnych warunkach dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferta nieaktualna