Praca - Lider Zespołu Produkcyjnego / Production Team Leader / Brygadzista

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388852
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Nioo Technology Europe Spółka z o. o.
Lider Zespołu Produkcyjnego / Production Team Leader / Brygadzista
miejsce pracy: Bytom/śląskie
Zakres obowiązków:
ZADANIA:

  • Organizowanie, kontrola i nadzór nad realizacją planu produkcyjnego na wyznaczonym obszarze

  • Współudział w planowaniu pracy na produkcji

  • Odpowiedzialność za przygotowanie, zabezpieczenie i rozliczenie materiałów oraz narzędzi dla podległej zmiany

  • Kontrola jakości pracy podległego zespołu

  • Nadzór nad procesem szkolenia i wdrożenia pracowników

  • Przygotowywanie raportów i wymaganej dokumentacji

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, w tym doświadczenie na podobnym stanowisku - osoby odpowiedzialnej za zespół/brygadę

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, umiejętność zarządzania i motywowania zespołu

  • Aktualne badania sanitarne (książeczka sanepidowska)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość HACCP i standardów ISO będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie

  • Praca na trzy zmiany (okresowo, docelowo dwie zmiany)

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy

Oferta nieaktualna