Praca - Specjalista Kalibracji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388857
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Polpharma Biologics
Specjalista Kalibracji
miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 1735
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Kalibracji. Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz mieć realny wpływ na sprawność techniczną oraz niezawodność naszych systemów i urządzeń technologicznych.

Twoje zadania

  • Współtworzenie i realizacja planu sprawdzeń urządzeń pomiarowych na produkcji oraz laboratorium,

  • Sprawdzanie urządzeń pomiarowych ;

  • Wystawianie dokumentów potwierdzających;

  • Nadzór i koordynacja  prac sprawdzających;

  • Zarządzanie budżetem kosztów związanych z zakresem obowiązków;

  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego;

  • Współpracowanie z wszystkimi grupami zarówno w Oddziale  jak i grupie Polpharma Biologics;

Jeśli posiadasz

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym np. (Technik/ Specjalista Utrzymania Ruchu);

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją;

  • Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji  i otwartość na nowe zadania;

  • Mile widziana znajomość j.angielskiego;

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;

  • Umowę o pracę;

  • Prywatną opiekę zdrowotną;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pracowniczy program emerytalny;

  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;

  • Premię roczną i okolicznościową;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • I wiele innych…

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Oferta nieaktualna