Praca - Młodszy Specjalista ds. Utrzymania i Systemów IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388858
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Medicover Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista ds. Utrzymania i Systemów IT
miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Forma współpracy: umowa o pracę

  • Model pracy: stacjonarny (praca w biurze w Warszawie), po 6 mies. możliwa praca hybrydowa

  • Rekrutacja:100% zdalna

  • Praca w systemie zmianowym – 06.00-18.00 (8 godzin dziennie)

Oczekiwania względem Kandydata:​

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze IT.

  • Znajomość weryfikacji i działania GPO.

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 10.

  • Znajomość Active Directory oraz DHCP.

  • Prawo jazdy kat.B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski.

  • English A2 (czytanie i zrozumienie dokumentacji).

  • Gotowość do pracy w biurze w Warszawie.

Wymagania:
Jakie zadania na Ciebie czekają?​

  • Nadzór nad wyznaczonymi systemami i elementami infrastruktury teleinformatycznej.

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu komputerowego.

  • Zbieranie i rejestracja zgłoszeń od użytkowników.

  • Terminowa obsługa.

  • Przygotowanie komputerów zgodnie ze standardem określonym w procedurach

  • Szkolenie użytkowników sprzętu komputerowego, pomoc w obsłudze aplikacji wykorzystywanych w firmie.

  • Pełnienie dyżuru informatycznego*poza godzinami pracy, zgodnie z grafikiem ustalonym przez bezpośredniego przełożonego (po okresie próbnym - 1 raz w 6-7 tyg). Dyżur informatyczny oznacza dostępność pod wskazanym numerem telefonu oraz wykonaniu pracy wynikającej z zamówienia złożonego przez osoby do tego upoważnione.

  • Pracę w trybie zmianowym zgodnie z grafikiem ustalonym przez przełożonego.

*Dyżur informatyczny oznacza dostępność pod wskazanym numerem telefonu oraz wykonaniu pracy wynikającej z zamówienia złożonego przez osoby do tego upoważnione.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Dlaczego warto do nas dołączyć?​

  • Udział w innowacyjnych projektach wpływających na całą organizację.

  • Przekrojowe spojrzenie na różne obszary działalności operacyjnej organizacji i bezpośredni wpływ na ich efektywność.

  • Rozwój w obszarze inteligentnej automatyzacji oraz realny wpływ na kierunek dalszego rozwoju.

  • Praca w oparciu o umowę o pracę.

  • Bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport.

  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

Oferta nieaktualna