Praca - Elektromonter

szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Elektromonter
miejsce pracy: Warszawa, Wola/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/040
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiadać za:

  • wykonywanie napraw i wymian: podzespołów elektrycznych, elektromechanicznych i energoelektronicznych napędu trakcyjnego, układów sterowania napędem trakcyjnym w taborze tramwajowym, taborowych urządzeń elektrycznych i aparatury elektrycznej, okablowania w tramwaju,

  • diagnozowanie usterek elektrycznych w taborze tramwajowym,

  • obsługę techniczną taboru tramwajowego w zakresie elektrycznym,

  • usuwanie usterek w taborze tramwajowym realizującym zadania przewozowe na mieście,

  • obsługę pogotowia technicznego,

  • pozyskiwanie materiału z tramwajowego Systemu Rejestracji Obrazu.

Wymagania:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w systemie trzyzmianowym w godz.: 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00, 22.00 – 6.00,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego jako elektronik, energetyk, elektromechanik, energoelektronik, elektromonter, mechanik lub elektryk,

  • przynajmniej 1 roku doświadczenia na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika, energetyka lub odbytych praktyk zawodowych (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),

  • posiada uprawnień SEP, gr. I, eksploatacja,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz elektronarzędziami,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • dokładności i sumienności,

  • umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów technicznych,

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowymi.

Oferta nieaktualna