Praca - Specjalista do e-commerce

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388870
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
EURODRUT Sp. z o.o.
Specjalista do e-commerce
miejsce pracy: Tarnowo Podgórne/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klientów w sklepie internetowym (pomoc w doborze produktów, przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją, kontakt z klientem)- Shoper/Wapro

  • Kształtowanie strategii sprzedażowej oraz polityki rozwoju w kanałach e-commerce

  • Przygotowywanie ofert na platformach sprzedażowych (zarządzanie treściami oraz aktualizacja produktów i cen)

  • Udział w rozwoju platformy sprzedażowej

  • Systematyczna analiza i raportowanie wyników sprzedażowych, danych rynkowych, monitoring konkurencji i trendów rynkowych.

  • Rozwijanie, wdrażanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem akcji handlowych, ustalanie warunków dostaw promocyjnych, koordynacja działań promocyjnych i marketingowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
Wymagania

  • Znajomość branży e-commerce

  • Praktyczna znajomość platformy sprzedażowej Allegro, Shoper i Wapro

  • Znajomość narzędzi platform e-commerce oraz innych popularnych rozwiązań z tego obszaru sprzedaży

  • Umiejętność korzystania z narzędzi związanych z analizą działań internetowych (np. Google Analytics, Google Ads)

  • Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż

  • Praktyczna wiedza na temat e-commerce oraz marketingu internetowego

  • Dobra znajomość MS Office

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, kreatywność i samodzielność w działań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne

  • Możliwa praca zdalna

  • Zapewniamy narzędzia do pracy

Oferta nieaktualna