Praca - Konstruktor

szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konstruktor
miejsce pracy: Bielsko-Biała/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych produktów oraz komponentów,

  • Optymalizacja istniejących już rozwiązań konstrukcyjnych,

  • Współpraca z działem produkcji przy wprowadzaniu projektów,

  • Przeprowadzanie testów i analiza wyników,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
Wymagania:

  • Znajomość programu AUTO CAD,

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka),

  • Doświadczenie w projektowaniu,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,

  • Znajomość j. angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat,

  • Rozwój zawodowy,

  • Miłą atmosferę w pracy.

Oferta nieaktualna