Praca - Lider / Koordynator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388884
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Remontowa Shipbuilding S.A.
Lider / Koordynator produkcji
miejsce pracy: Gdańsk, blisko stacji SKM Politechnika/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • kierowanie oraz organizowanie pracy zespołu montażu zbrojeń okrętowych w zakresie jakości i wydajności;

  • przygotowywanie stanowisk pracy pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa;

  • kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych;

  • przegotowywanie raportów wykonawczych i powykonawczych;

  • współpraca z innymi działami firmy, klientami i dostawcami;

  • dbanie o sprawność organizacyjną zespołu z wykorzystaniem jego potencjału.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;

  • biegła znajomość rysunku technicznego;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1;

  • znajomość programów MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint);

  • znajomość oprogramowania AUTOCAD, MS Project;

  • sumienność i dokładność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • dofinansowanie do programu MultiSport;

  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;

  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe;

  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.

Oferta nieaktualna