Praca - Operator Frezarki CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388894
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
WBS Sp. z o.o.
Operator Frezarki CNC
miejsce pracy: Marki, okolice/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: okolice Marek / Legionowa (woj. Mazowieckie, blisko Warszawy) - pomagamy w relokacji

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Obsługa i ustawianie Frezarek CNC.

  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

  • Przezbrojenia i uruchomienia obróbki nowego detalu.

  • Programowanie z pulpitu w: Heidenhain lub Sinumerik (lub Fanuc /G-code).

  • Dobór narzędzi i parametrów pracy obrabiarki.

  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

  • Obrabiane materiały: stal, żeliwo, aluminium.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i ustawianiu Frezarek CNC.

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność przezbrojenia i uruchomienia obróbki nowego detalu.

  • Umiejętność programowania z pulpitu w: Heidenhain lub Sinumerik (lub Fanuc /G-code). Jeśli dopiero zaczynasz programować to również wyślij CV - możemy Cię przeszkolić.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Karnet sportowy.

  • Umowa o pracę (dwie zmiany, 6-14/14-22).

Oferta nieaktualna