Praca - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388896
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
BD Art Sp. z o.o.
Technolog
miejsce pracy: Małkinia Górna/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • udział w projektach technologicznych;

  • samodzielne prowadzenie projektów;

  • przygotowywanie kalkulacji i analiz wydajności;

  • definiowanie procesu produkcyjnego oraz tworzenie dokumentacji technologicznej;

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień dotyczących produkcji;

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub osoby w trakcie studiów;

  • znajomość systemów SolidWorks lub AutoCad;

  • duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • samodzielność w planowaniu czasu i organizacji zadań;

  • otwartość na nowe umiejętności i poszerzanie wiedzy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, najchętniej w dziale technologicznym;

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie stałe oraz premię powiązaną z realizacją celów na stanowisku pracy;

  • kartę Multisport, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • płatny program poleceń pracowniczych

Oferta nieaktualna