Praca - Operator Maszyn (do nauki)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388901
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
KGL S.A.
Operator Maszyn (do nauki)
miejsce pracy: Mrozy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

  • pracę w systemie zmianowym (12h)

  • szkolenia stanowiskowe

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • kartę Multisport

  • domki wypoczynkowe na Mazurach

Wymagania:
Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac około-produkcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej

  • po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze wymagania:

  • chęć nauki i pracy w branży opakowań

  • motywacja i zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)

Oferta nieaktualna