Praca - Lakiernik

szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Lakiernik
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni do malowania (czyszczenie, szlifowanie, maskowanie)

  • Nakładanie farb i lakierów metodami natryskowymi

  • Kontrola jakości i grubości warstw lakieru

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Praca zgodna ze standardami bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik lakierniczych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Szkolenia i możliwość awansu zawodowego

  • Dostęp do świadczeń (opieka medyczna, karta sportowa)

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonej kadry

Oferta nieaktualna