Praca - IT Help Desk Assistant

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388937
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
ISS Facility Services Sp. z o.o.
IT Help Desk Assistant
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń w systemie serwisowym

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych, rozwiązywanie incydentów i problemów

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z awariami urządzeń i systemów informatycznych

  • Obsługa techniczna sprzętu komputerowego

  • Instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)

  • Zapewnienie użytkownikom wsparcia w ramach pierwszego kontaktu

Wymagania:
Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera i znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, min. B2

  • Umiejętność konfigurowania urządzeń mobilnych (telefony, tablety)

  • Wykształcenia kierunkowego o profilu informatycznym lub pokrewnym

  • Praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów ze sprzętem PC

  • Zaangażowanie, sumienność, skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość systemu Jira będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat w renomowanej międzynarodowej firmie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie stacjonarnym

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące Twoje kwalifikacje

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji.

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

  • Prywatną opiekę medyczną.

Oferta nieaktualna