Praca - Operator maszyn autoklawu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388939
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Operator maszyn autoklawu
miejsce pracy: Żywiec/śląskie
Zakres obowiązków:
zadania

  • obsługa maszyny wulkanizacyjnej

  • nawlekanie i zdejmowanie przewodów z kształtek, wymiana wózka

  • kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy

  • kontrola przejmowanego stanowiska po poprzedniej zmianie

  • segregowanie odpadu (żel, przewody gumowe)

  • obsługa maszyn w dziale wykończeń (montaż, znakowanie, kontrola jakości itp.)

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
oczekujemy

  • rozwiniętych zdolności manualnych

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 29,30 zł brutto/h

  • dodatek nocny 20% liczony od stawki godzinowej (tj. 5,86 zł brutto do każdej godziny pomiędzy 21:50 a 05:50)

  • premia produkcyjna do 250 zł brutto

  • pracę w trybie 3 zmianowym (poniedziałek -piątek)

  • umowa o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, prawo do urlopu i płatnego L4)

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści

  • szybki proces zatrudnienia (dokumenty w wersji online)

Oferta nieaktualna