Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Szpital Specjalistyczny w Pile
Elektryk
miejsce pracy: Piła/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Prace w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych i technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie – kierunek energetyka/elektrotechnika lub pokrewny,

  • mile widziane uprawnienia 15 KV,

  • Znajomość budowy i zasad działania urządzeń i maszyn elektrycznych,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki,

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • dopłata do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,

  • możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Oferta nieaktualna