Praca - Mechanical Engineer / Inżynier Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
ICE-Trade Production Sp. z o.o.
Mechanical Engineer / Inżynier Mechanik
miejsce pracy: Iława, ul. Piaskowa 19/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Praca:

  • projektowanie i inżynieria maszyn i narzędzi za pomocą SolidWorks

  • pomoc w organizacji produkcji

  • przygotowanie rysunków w 2D do produkcji

  • przygotowanie kosztorysów dla nowo projektowanych maszyn

  • wspomaganie działu logistyki przy zakupie części i materiałów do produkcji

  • kontakt z dostawcami celem doboru odpowiednich technologii

  • kontrola jakości przychodzących towarów oraz wyprodukowanych maszyn

Wymagania:
Twój profil:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata

  • wykształcenie wyższe, specjalizacja: mechanika i budowa maszyn

  • materiałoznawstwo

  • umiejętność obliczania sił, naprężeń, mocy, momentu obrotowego itp.

  • znajomość pneumatyki i hydrauliki

  • znajomość AutoCad 2D, Inventor, SolidWorks i MS Office

  • dobre umiejętności komunikacyjne

  • świadomość zrównoważonego rozwoju

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej reputacji

  • ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

  • dalsze szkolenia i kursy językowe w razie potrzeby

  • raportowanie bezpośrednio do Dyrekcji

Oferta nieaktualna