Praca - Konserwator Urządzeń Technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Termy Maltańskie Sp. z o.o.
Konserwator Urządzeń Technicznych
miejsce pracy: Poznań, ul. Termalna 1/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • prace konserwatorskie na terenie obiektu

  • usuwanie zgłaszanych usterek, kontrola instalacji i urządzeń technicznych (elektrycznych, technologii wody oraz instalacji wod.-kan.)

Wymagania:
Nasze wymagania

  • znajomość jednego z zagadnień: elektrycznych, mechanicznych, automatyki, instalacji sanitarnych itp.

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i rzetelność

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

  • uprawnienia SEP G1 do 1kV w zakresie eksploatacji urządzeń prądotwórczych, elektroenergetycznych i elektrotermicznych (możliwość uzupełnienia uprawnień podczas trwania okresu próbnego)

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i DTR urządzeń

  • umiejętności ogólnobudowlane (malarskie, glazurnicze itp.)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • pracę w energicznym i profesjonalnym zespole w nowoczesnym kompleksie rekreacyjno-sportowym

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • owocowe wtorki

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów wstępu do Kompleksu

Oferta nieaktualna