Praca - Technolog Procesu Wtrysku Tworzyw Sztucznych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390247
szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ALKAZ Plastics S.A.
Technolog Procesu Wtrysku Tworzyw Sztucznych
miejsce pracy: Olsztyn/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • definiowanie wytycznych dla wtryskarek i urządzeń peryferyjnych

  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów wtrysku i adaptacji nowych technologii

  • nadzór i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych

  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych

  • proponowanie rozwiązań oraz ocena specyfikacji sprzętu pod względem wymagań projektowych

  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań optymalizujących procesy wtrysku

  • proponowanie rozwiązań i uczestnictwo we wdrażaniu narzędzi ciągłego doskonalenia

  • definiowanie wytycznych podczas projektowania i konstrukcji form wtryskowych

  • odbiór form wtryskowych od dostawców zewnętrznych

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)

  • doświadczenie w walidacji procesu wtrysku

  • doświadczenie w procesie wtrysku tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych

  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych oraz osprzętu peryferyjnego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2D, 3D

  • znajomość programów CAD - mile widziane

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych

  • miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego