Praca - Tester Oprogramowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390253
szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.
Tester Oprogramowania
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Manualne i automatyczne testowanie oprogramowania – portalu klienckiego.

  • Analiza wymagań, opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych.

  • Tworzenie, wdrażanie i doskonalenie procesów QA w całym cyklu życia produktu.

  • Automatyzacja testów.

  • Analizowanie i raportowanie wyników testów.

  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim i Product Ownerem.

Wymagania:
Poszukiwane kompetencje:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera oprogramowania.

  • Znajomość dobrych praktyk w testowaniu.

  • Praktyczna znajomość podstaw tworzenia testów automatycznych i chęć rozwoju w tym kierunku.

  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia scenariuszy i przypadków testowych.

  • Doświadczenie w pracy z JIRA/Confluence/MS Teams/Slack.

  • Proaktywność oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość SQL.

  • Doświadczenie w testowaniu API.

  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania (certyfikat ISTQB Foundation Level mile widziany).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas trwania projektu czyli do grudnia 2025.

  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).

  • Elastyczny czas pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.

  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.

  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.

  • Nowoczesne biuro z przestrzenią kreatywną.

Oferta nieaktualna