Praca - Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ERGOS sp. z o.o.
Projektant Instalacji Fotowoltaicznych
miejsce pracy: Brodnica/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW:

  • Dowodzenie Zespołem Projektowym

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych

  • Kosztorysowanie

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Wsparcie Zespołu Handlowego i Wykonawczego

  • Inne uzgodnione obowiązki

Wymagania:
CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania instalacji PV

  • Staranność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Mocne nastawienie na rozwój, szukanie rozwiązań, szybkość działania

MILE WIDZIANE:

  • Tytuł Inżyniera

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Uprawnienia budowlane

  • Uprawnienia SEP E+D, certyfikatu UDT z PV

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
CO OFERUJEMY:

  • Pracę stacjonarną w Brodnicy, w razie potrzeby pomożemy w relokacji

  • Pracę dla naszych trzech spółek na terenie Polski i Niemiec

  • Zatrudnienie w firmie, w której jak sami mówią nasi współpracownicy dobrze się pracuje – przeczytaj na GoWork oraz Google opinie o ERGOS

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, z możliwością otrzymywania premii oraz podwyżek

  • Duży wpływ na działanie firmy, Twoja praca będzie doceniona i bardzo potrzebna

  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz zespole ambitnych specjalistów

  • Profesjonalne stanowisko pracy