Praca - Elektromonter urządzeń stacyjnych

szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Elektromonter urządzeń stacyjnych
miejsce pracy: Tomaszów Lubelski/lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED_OZ_12_2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Eksploatacja aparatury pierwotnej, łączeniowej oraz automatyki i aparatury zabezpieczeniowej w stacjach elektroenergetycznych WN/WN, WN/SN, SN/SN.

  • Eksploatacja urządzeń potrzeb własnych w stacjach elektroenergetycznych WN/WN, WN/SN, SN/SN.

  • Lokalizacja i usuwanie usterek oraz udział w usuwaniu skutków awarii w obiektach stacyjnych.

  • Wykonywanie prac porządkowych na stacjach elektroenergetycznych WN/WN, WN/SN, SN/SN.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Mile widziana praca przy eksploatacji aparatury pierwotnej i wtórnej WN i SN.

  • Mile widziane: Kurs dla elektromonterów. Eksploatacja stacji wysokich napięć. Szkolenie z podstaw budowy i obsługi zabezpieczeń cyfrowych.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (system operacyjny DOS, Windows, pakiet Microsoft Office).

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne kat. E powyżej 1 kV uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i/lub elektroenergetycznej automatyki zbezpieczeniowej.

  • Mile widziana umiejętność diagnostyki uszkodzeń i napraw w stacyjnej aparaturze WN i SN oraz elektroenergetycznej automatyce zabezpieczeniowej.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziana znajomość podstawowej terminologii w j. angielskim w zakresie wiedzy specjalistycznej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna