Praca - Specjalista Procesu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390574
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Holcim Polska S.A
Specjalista Procesu
miejsce pracy: Piechcin/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. REC602
Zakres obowiązków:
Czym będziesz się zajmować?

  • Optymalizacja procesu wypału klinkieru

  • Optymalizacja procesu przemiału surowca

  • Optymalizacja procesu spalania paliw alternatywnych

  • Optymalizacja przemiału cementu

  • Prawidłowy przebieg i doskonalenie procesów technologicznych

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
Jeśli masz:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu produkcji cementu, optymalizacji procesu produkcji, przeprowadzania auditów

  • Umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań w zakresie doskonalenia procesów produkcyjnych

  • Znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności lidera takie jak: organizacja i planowanie, orientacja na rezultaty, orientacja na klienta

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie