Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390998
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
AQ Wiring Systems Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 97/łódzkie
Zakres obowiązków:

System pracy III zmianowy

Zadania naszych pracowników:

  • Montaż wiązek kablowych na postawie rysunku,

  • Kontrola techniczna wykonywanych produktów,

  • Obsługa maszyny i urządzeń (praca przy niedużych maszynach, siedząca, nie przy linii produkcyjnej),

  • Kontrola wzrokowa komponentów i materiałów,

  • Transport komponentów (małych, lekkich),

  • Praca przy użyciu wózka ręcznego paletowego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W zamian za pracę oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, działającej na rynku łódzkim ponad 25 lat,

  • Lokalizację firmy blisko autostrady A2, dobre połączenia komunikacyjne wewnątrz Łodzi,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze przemysłowym,

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z AQ Wiring Systems Łódź,

  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy,

  • Nowoczesny wystrój pomieszczeń, przestronne obszary socjalne,

  • Klimatyzowaną firmę i halę produkcyjną,

  • Wydzielone estetyczne palarnie,

  • Luxmed - prywatna opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę,

  • Enel-med – prywatna opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Różnorodny zespół, firmę przyjazną osobom niepełnosprawnym,

  • Miesięczną nagrodę uznaniową,

  • Program wprowadzający do pracy,

  • Zestawy powitalne dla nowych pracowników,

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Możliwość zdobycia uprawnień finansowanych przez pracodawcę,

  • Dodatek nocny ok. 250 PLN brutto - uzależniony od ilości przepracowanych godzin nocnych w miesiącu,

  • Premię wakacyjną,

  • Premię świąteczną,

  • Premię w systemie sugestii pracowniczych,

  • Kartę sportową Multisport dofinansowaną w ponad 50% przez firmę,

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego,

  • Premię w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata,

  • Paczki świąteczne dla pracowników,

  • Parking samochodowy,

  • Parking dla jednośladów,

  • Imprezy integracyjne,

  • Konkursy dla pracowników