Praca - Kierownik Utrzymania Ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
SLODKIE sp. z o.o.
Kierownik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Warszawa, Rembertów/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • aktywny udział w procesie uruchamiania nowych instalacji i urządzeń przemysłowych,

  • współpraca przy modernizacji maszyn dla nowych produktów,

  • zarządzanie zespołem i organizacja prac związanych z utrzymaniem ruchu,

  • przygotowanie maszyn do produkcji,

  • współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń,

  • kontrola realizacji prac remontowych i przestrzegania obowiązujących zasad i przepisów BHP,

  • nadzór nad realizacją zadań remontowych i modernizacyjnych,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji parku maszynowego.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz analizowania i identyfikacji usterek,

  • doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami,

  • znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,

  • umiejętność szybkiego działania i podejmowania decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany,

  • umiejętności współpracy i rozwiązywania problemów.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
SLODKIE zapewnia szereg benefitów, a wśród nich:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku produkcyjno-biurowym

  • zniżki na produkty firmowe

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • prezenty jubileuszowe

  • prezenty okazjonalne, m.in. świąteczne, mikołajkowe

  • parking rowerowy, duży parking samochodowy

  • imprezy integracyjne

  • nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły

  • program polecenia pracownika

  • bony upominkowe z okazji ślubu i narodzin dziecka

  • wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pracę w przyjaznym zespole o niekorporacyjnym charakterze

  • szkolenia

  • słodkie poniedziałki

Oferta nieaktualna