Praca - Pracownik produkcji – Nastawiacz maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391016
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik produkcji – Nastawiacz maszyn
miejsce pracy: Pabianice/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 1116
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i szybkie uczenie się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane)
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Możliwość wyboru systemu zmianowego (2 zmiany, 3 zmiany, 4 brygady)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatki
  • Pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, paczki okolicznościowe, pożyczki pracownicze

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.