Praca - Specjalista ds. oprogramowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2391085
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
RADWAG Wagi Elektroniczne
Specjalista ds. oprogramowania
miejsce pracy: Radom, ul. Toruńska 5/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy:

RADWAG - siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5

  • wdrażanie i serwisowanie oprogramowania RADWAG,

  • rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych i telefoniczne wsparcie klienta,

  • doradztwo w zakresie zagadnień związanych z systemami wagowymi,

  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla pracowników firmy RADWAG i dla klienta,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
Wymagania podstawowe:

  • łatwość w obsłudze komputera i programów informatycznych,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów,

  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych i komunikatywność,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, systematyczność i kreatywność,

  • gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość najnowszych technologii informatycznych,

  • wiedza z zakresu programowania, baz danych oraz obsługi środowiska Windows i Linux,

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych,

  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • poznawanie najnowszych technologii rynku IT,

  • szkolenia specjalistyczne,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport i obiadów w stołówce, dostęp do świeżej kawy z ekspresu).

Oferta nieaktualna