Praca - Lider zmiany

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391142
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
Lider zmiany
miejsce pracy: Kruszów, ul. Trybunalska 36/łódzkie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego (20-30 osób)

  • Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji

  • Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej przy współpracy z innymi działami

  • Kierowanie pracą zmiany i sporządzanie raportów o wynikach

Wymagania:
Wymagania:

  • Preferowane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość Pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy zespołu i egzekwowania zadań

  • Odpowiedzialność, samodzielność

  • Ukierunkowanie na realizację celu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, karty sportowe

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji