Praca - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391148
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WIELTON S.A.
Technolog
miejsce pracy: Wieluń/łódzkie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych

  • opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji

  • normowanie czasu pracy

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji

  • wyznaczanie niezbędnych narzędzi i urządzeń

  • nadzór technologiczny nad projektem

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcji

  • wykonywanie kosztorysów projektów

  • nadzór nad dokumentacją technologiczną

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów obróbki metali, technologii cięcia, spawania i gięcia

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • wiedza na temat procesu i organizacji produkcji

  • praktyczna znajomość programów typu CAD, atutem będzie znajomość programu Creo Parametric

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • samodzielność i dokładność w działaniu

  • pomysłowość i innowacyjność

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy,

  • Możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,

  • Ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,

  • Szansę pracy w kontekście międzynarodowym,

  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie studiów i zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie.