Praca - (Młodszy) Inżynier utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391539
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
(Młodszy) Inżynier utrzymania ruchu
miejsce pracy: Pabianice/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11296
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników działu utrzymania ruchu

  • Planowanie działań prewencyjnych

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń

  • Analizowanie przyczyn źródłowych awarii

  • Monitorowanie oraz nadzór nad kosztami części zamiennych

  • Opracowywanie oraz planowanie działań korygujących

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn

  • Realizacja projektów modernizacyjnych

  • Strukturalne wdrażanie i rozwój programu TPM

  • Współpraca z innymi działami i pomoc w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: mechatronika, mechanika, elektromechanika, automatyka i robotyka)

  • Znajomość programu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive

  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem

  • Opieka medyczna

  • Karta Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski

  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników)

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień

  • Możliwość udziału i zdobycia nagród w ramach: programu motywowania, programu KAIZEN, współzawodnictwa polepszeń jakości (QIC) i programu poleceń pracowniczych

  • Dogodny dostęp do parkingów dla pracowników

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • bogaty pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, nauka języka angielskiego, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne itd),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,

  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.