Praca - Inżynier ds. Niezawodności witryny

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392287
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.
Inżynier ds. Niezawodności witryny
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Osoba na danym stanowisku:

  • Wykorzystuje odpowiednią praktyczną wiedzę techniczną, aby zrozumieć wymagania.

  • Identyfikuje i uczestniczy w opracowywaniu strategii rozwoju i rozwiązań dla członków zespołu.

  • Stosuje najlepsze praktyki w konfigurowaniu i rozwiązywaniu problemów z aplikacjami, systemami, bazami danych i powiązanymi urządzeniami.

  • Współpracuje z innymi w celu wsparcia i zapewnienia stabilności krytycznych aplikacji.

  • Analizuje proste problemy z wydajnością aplikacji, które zagrażają funkcjonalności aplikacji oraz wykorzystuje wiedzę i narzędzia do weryfikacji założeń.

Wymagania:
Wymagane tutaj umiejętności to:

  • Silne umiejętności techniczne w zakresie Linux, Kubernetes, Docker, Tomcat, Ngnix, DB2, MYSQL.

  • Energia i doświadczenie: nastawienie na rozwój, ciekawość i pasja w zakresie technologii oraz lubiące wymagające projekty na skalę globalną.

  • Obsługa klienta w zakresie eskalowanych przez sprzedawcę problemów specyficznych dla aplikacji (np. zwiększone opóźnienia, problemy z transakcjami, funkcje, które nie działają zgodnie z zaleceniami itp.).

  • Znajomość jednego lub kilku ogólnych języków programowania (np. Java, Python).

  • Doświadczenie we wspieraniu nowoczesnych usług i aplikacji internetowych w środowiskach Linux i/lub Windows.

  • Ciągła chęć uczenia się nowych technologii, takich jak platformy Dev-ops, Kubernetes, Docker itp.

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami ds. produktu, testów, Dev-Ops i Agile/Scrum.

Obowiązkowe umiejętności:

  • 5-7 lat odpowiedniego doświadczenia.

  • Kluczowe umiejętności – Linux, Kubernetes, Docker, Tomcat, Ngnix, DB2, MYSQL.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny i dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, itp.)

Oferta nieaktualna