Praca - Pracownik Produkcji Spożywczej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392304
szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Dijo Baking Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji Spożywczej
miejsce pracy: Wrocław, Zabrodzie/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Paletyzacja towaru

  • Streczowanie palety

  • Generowanie z systemu etykiet i naklejanie na paletę

  • Selekcja wyrobów gotowych

  • Kontrola wizualna jakości produktu i opakowań

  • Pakowanie wyrobów do kartonów zbiorczych

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Dokładność i szybkie tempo działania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) lub 4-brygadowym (06:00-18:00; 18:00-06:00)

  • Doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane

  • Książeczka sanepid – mile widziana

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy

  • Premie za polecenie pracownika: od 1700 zł/brutto

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe OpenLife

  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Zaplecze socjalne

  • Imprezy integracyjne