Praca - Mobilny Mechanik – Serwisant

szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Mobilny Mechanik – Serwisant
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10362
Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wykonywanie prac serwisowych przy przeglądach oraz naprawie pojazdów specjalistycznych z branży komunalnej
  • Wykonywanie prac montażowych przy pojazdach specjalistycznych z branży komunalnej
  • Reagowanie na problemy techniczne klientów

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w naprawach w obszarze mechaniki, elektromechaniki, hydrauliki siłowej i automatyki
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia min. średniego technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku – na zlecenia wyjeżdżać będziesz spod swojego domu
  • Samochód serwisowy, narzędzia diagnostyczne, niezbędne narzędzia do pracy
  • Starannie przygotowany pakiet szkoleń zarówno na początku, jak i w trakcie pracy
  • Pracę bez godzin nocnych
  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach,

  • dostęp do najnowszej technologii i rozwiązań informatycznych,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,

  • praca hybrydowa, z przewagą pracy zdalnej,

  • praca od poniedziałku do piątku 8 h w przedziale godzin 8:00 – 17:00,

  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku,

  • pracę w renomowanej Uczelni rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,

  • możliwość rozwoju zawodowego; udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,

  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach ze zniżką do 90 %,

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • benefity w ramach świadczeń socjalnych.