Praca - Technik informatyk, programista

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392353
szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Unilink Poland
Technik informatyk, programista
miejsce pracy: Września/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • projektowania konstrukcji aluminiowych w programach LiczOkno

  • projektowanie obróbek (macr) w programie Uni_Link

  • modyfikacja konfiguracji powyższych programów w celu uzyskania ich pełnej kompatybilności

  • instalacja programów u klientów i ich wsparcie techniczne

Wymagania:
Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w obsłudze i projektowaniu w programach LiczOkno

  • doświadczenie w zakresie wytwarzania aluminiowych konstrukcji stolarki otworowej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • gotowość do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o silnej i stabilnej pozycji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pełną możliwość kreowania i organizacji swojego stanowiska pracy

  • szybką ścieżkę rozwoju i awansu

  • przydział samochodu do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych