Praca - Technik utrzymania ruchu (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Technik utrzymania ruchu (m/k)
miejsce pracy: Strzegom/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N00000Ay9PVQAZ
Zakres obowiązków:

Zaaplikuj jeśli posiadasz:

  • praktyczną wiedzę techniczną z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, pneumatyki,

  • chęć zdobywania i rozwijania kompetencji w ramach pracy w dziale Utrzymania Ruchu,

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagania:

Zaaplikuj jeśli masz:

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym, w tym z automatycznymi systemami wytwarzania ciasta i pakowania wyrobu gotowego (mile widziane),

  • wiedzę z ustawiania parametrów procesowych,

  • bardzo dobrą znajomość zasad GMP, GHP oraz HACCP,

  • książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, znajomość zasad BHP i ppoż.

Dodatkowo jeśli umiesz:

  • pracować pod presją czasu (opanowanie w sytuacjach awaryjnych),

  • współpracować w grupie, dzielić się wiedzą oraz uczyć innych,

  • reagować na pojawiające się problemy (proponowanie rozwiązań).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Dołączając do nas masz zagwarantowane:

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie (frekwencyjna, kwartalna za wynik),

  • umowę o pracę,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy naszego klienta,

  • ciekawe wyzwania, interesującą pracę,

  • dodatkowe świadczenia: karta lunch na 100 zł, wypłata z ZFŚS 600 zł dwa razy do roku, karta przedpłacona na wydatki.