Praca - Technik Utrzymania Ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek

  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • przezbrajanie maszyn

  • rozkręcanie i skręcanie urządzeń dozujących oraz form pracujących w maszynie

  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)

  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki

  • umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych

  • samodzielność, sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilizację zawodową w firmie i silnej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia i umiejętności

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • miesięczny system premiowy

  • rozwój poprzez realizację zadań w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym