Praca - Pracownik Serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PESA MIŃSK MAZOWIECKI SPÓŁKA AKCYJNA
Pracownik Serwisu
miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za: naprawy, wymiany, obsługę urządzeń i podzespołów w taborze kolejowym
Wymagania:

Czego wymagamy:

  • wykształcenia minimum średniego technicznego w zawodzie: elektronika, elektryka lub elektromechanika,

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika,

  • posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m),

  • znajomości obsługi komputera w środowisku Windows i programów biurowych Microsoft Office,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami,

  • umiejętności logicznego myślenia,

  • wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów technicznych,

  • samodzielności w działaniu,

  • systematyczności,

  • nastawienia na klienta,

  • dyspozycyjności,

  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • pakiet medyczny

  • pakiet sportowy

  • dofinansowanie do wczasów

  • kursy i szkolenia