Praca - Technik Utrzymania Obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z.o.o.
Technik Utrzymania Obiektu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja obiektu

  • Wykonanie drobnych prac naprawczych

  • Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych/okresowych

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • Raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub inne pokrewne

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów

  • Uprawnienia minimum SEP Gr 1 E

  • Prawo jazdy kat. B (*wymagane dla techników mobilnych)

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone prace

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (20 lat)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz sportowego

  • Program poleceń pracowników

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

  • Dofinansowanie do uprawnień

  • Niezbędne narzędzia pracy (narzędzia serwisowe, telefon)