Praca - Technik w Katedrze Urologii i Andrologii – Zakład Medycyny Regeneracyjnej

szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
Technik w Katedrze Urologii i Andrologii – Zakład Medycyny Regeneracyjnej
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
technika

w

Katedrze Urologii i Andrologii – Zakład Medycyny Regeneracyjnej

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:

Główne obowiązki:

  • przygotowanie materiałów do zajęć praktycznych ze studentami,

  • mycie szkła / sprzętu laboratoryjnego,

  • sterylizacja sprzętu laboratoryjnego,

  • nadzór nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego,

  • kontrola stanu magazynowego odczynników wykorzystywanych do pracy naukowej,

  • nadzór nad dokumentacją dot. odczynników chemicznych i materiałów wykorzystywanych w laboratoriach (karty charakterystyki, książka przychodów i rozchodów, terminy ważności),

  • nadzór nad poziomem gazów,

  • nadzór nad sposobem zbierania, gromadzenia i utylizacji odpadów.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (ukończone studia licencjackie/inżynierskie),

  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office,

  • sumienność i rzetelność,

  • obowiązkowość i odpowiedzialność,

  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,

  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,

    • dofinansowania do karty Multisport,

    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,

    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,

    • preferencyjnych pożyczek.