Praca - Specjalista ds. E-commerce

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392745
szukaj
Oferta z dnia: 15 kwiecień 2024
poleć znajomemu
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Specjalista ds. E-commerce
miejsce pracy: Ołtarzew /mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie strategii sprzedażowej oraz polityki rozwoju w kanałach e-commerce

  • Realizacja procesów sprzedażowych w oparciu o sklep internetowy oraz platformy sprzedażowe

  • Przygotowywanie ofert na platformach sprzedażowych (zarządzanie treściami oraz aktualizacja produktów i cen)

  • Analizy rynku i konkurencji w zakresie oferty (części i akcesoria Automotive)

  • Opracowywanie wraz z działem marketingu strategii marketingowej

  • Zarządzanie w ramach obsługiwanej platformy wszystkimi działaniami marketingowymi, w tym np.: e-mail marketing, SEM, SEO, social media, remarketing oraz content marketing

  • Prowadzenie statystyk i analizy wyników sprzedaży

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych

  • Współpraca z klientem wewnętrznym

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w e-commerce

  • Doświadczenie w marketingu i sprzedaży

  • Doświadczenie w budowaniu marki

  • Praktyczna znajomość platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, eBay, Cdiscount, Aukro itp.) w zakresie wdrażania, obsługi oraz akcji marketingowych

  • Praktyczna znajomość systemu Baselinker w zakresie obsługi i wdrażania integracji

  • Znajomość dobrych praktyk i mechanizmów e-commerce

  • Mile widziane doświadczenie w Trade Marketingu

  • Wysoka orientacja na realizację celów